НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ!

Всі люди на Землі, а особливо маленькі діти, вірять в дива і казки. Новорічні свята це час, коли кожен сподівається на здійснення своїх найзаповітніших мрій. Звичайно, для всіх українців найзаповітніше бажання - наша перемога над ворогом і життя наших дітей під мирним небом!
З нагоди Різдвяних і Новорічних свят вихованці нашого садочка отримали традиційні солодкі новорічні подарунки від Харківської міської ради та вітання від Харківського міського голови Ігоря Терехова. Тож нехай новорічні свята принесуть якомога більше радості та позитивних емоцій нашим дітям!
Дякуємо захисникам, які ціною власних життів боронять нашу свободу. Низький уклін нашим героям!
Нехай 2024 рік стане для України роком миру та світлого майбутнього для наших дітей!