Дитячий садок «Перлинка» є правонаступником дитячого ясел-садка № 275 Ленінського району м. Харкова. Дошкільний навчальний заклад було створено в 1967 році, розрахований на 6 груп.У 1997 році у зв'язку зі зменшенням кількості дітей заклад було закрито. В приміщенні дитячого садка був розміщений КП "Вода", який обслуговував Ленінський та Жовтневий райони. У лютому 2011 року приміщення за адресою: Холодногірська,28-А передано в комунальну власність міста для відновлення в ньому дитсадка.

Заклад дошкільної освіти № 275 відновив своє функціонування за рішення сесії Харківської міської ради від 23.02.2011 року. Після капітального ремонту з 9 вересня 2011 року садочок прийняв своїх перших вихованців, які розмістилися у двох групах.

/Files/images/15270.jpg

У травні - серпні 2011 року в закладі проведено капітальний ремонт частини приміщень.Для відновлення роботи дошкільного закладу за рахунок бюджетних коштів було проведено капітальний ремонт приміщень двох груп, харчоблоку, пральні, медичного кабінету, службових приміщень і холів на першому і другому поверхах.З місцевого бюджету були виділені кошти для оснащення матеріально-технічної бази: встановлено обладнання на харчоблок і пральню, придбано ліжка, столи і стільчики, дитячі шафи для роздягання і рушників, а також матраци, подушки. Обладналии дві прогулянкові ігрові майданчики: 2 пісочниці, 2 гойдалки подвійні підвісні, 2 гойдалки-балансири. Депутатський корпус району допоміг побудувати 2 тіньових навіси. Територія закладу огороджена. Значну спонсорську допомогу надали батьки вихованців.З їх допомогою придбана: корпусні меблі для іграшок і дидактичних посібників, комплекти постільної білизни, ковдри, гардини у всі приміщення, іграшки, дидактичні посібники, канцтовари для навчальної діяльності.Таким чином, для перебування дітей у закладі та організації навчально - виховного процесу створені достатні умови.
Були обладанні два ігрових майданчики для дітей раннього і дошкільного віку.

Упродовж 2012-2013 років було введено в експлуатацію ще 4 групи і 4 ігрових майданчики.

З вересня 2013 року заклад працює на повну потужність.

Галерея "Урочисте відкриття 2013"