ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ

Цього року, Новорічні свята принесли учням та вихованцям закладів освіти Холодногірського району, не тільки приємні сюрпризи та подарунки, а ще й аксесуари, які убезпечують перебування дітей на вулиці, особливо у темний час доби. Сьогодні, коли вулиці майже не освітлюються, а світлофори часто не працюють, звичайна дорога додому стає справжньою смугою перешкод. Міська влада, на чолі з Харківським міським головою Ігорем Тереховим, подбала про найменших учасників дорожнього руху, подарувавши їм разом з Новорічними подарунками, світловідбиваючі стрічки. Так звані «обереги», можна розмістити на верхньому одязі, сумках, взутті, тим самим бути видимими на дорозі, і таким простим чином захистити себе та попередити травмування на дорозі. Цей, здавалося, дрібний атрибут – є свідченням турботи і піклування про безпеку дітей та запорукою збереження їх життя і здоров’я.