Заклад дошкільної освіти № 275

№ 275 "ПЕРЛИНКА"

/Files/images/ПЕРЛИНКА2.gif

Шановні батьки!

У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) просимо забезпечити належне виконання цих рекомендацій:

1. Ранкове приймання дитини до закладу дошкільної освіти та передача дитини батькам після закінчення дня, проводиться вихователем групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення), таким чином батьки до приміщень закладу не допускаються.

2. Батьки, які приводять дітей до закладу, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот.

3. Проведення батьківських зборів заборонено, окрім тих, що проводяться дистанційно.

4. Заборонено приводити дітей до закладу з будь-якими ознаками інфекційних хвороб.

5. Мінімізувати перебування дітей до та після відвідування закладу освіти в місцях скупчення людей.

6. Проводити бесіди з дітьми щодо дотримання правил особистої гігієни в умовах карантину.

7. В разі відсутності дитини в закладі надавати вихователю групи повну та своєчасну інформацію щодо причин відсутності.

На період карантину:

- обмежується кількість дітей в групах, згідно можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю щодо їх дотримання;

- пріоритет надається діяльності, що проводиться на відкритому повітрі (на вулиці);

- у групових кімнатах розміщення здійснюється таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання;

- обмежуються заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом або потребують використання значної кількості додаткового інвентарю;

- процес організації харчування здійснюється таким чином, щоб мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно або одночасно перебувають за одним столом;

- забороняється проведення масових заходів (вистав, свят, концертів тощо) за участі дітей з більш, ніж однієї групи, та присутність на них глядачів (відвідувачів);

- забороняється приносити до закладу їжу, іграшки, книги тощо.

До уваги батьків,

діти яких мають алергічні та хронічні захворювання

- Кожні 2 години та відразу після закінчення занять у закладі проводиться вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів.

- Обробка рук здійснюється спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.

/Files/images/1_veresnya/BanerGUON_200x80.jpg/Files/images/1_veresnya/i.jpg
/Files/images/Педпреса.gif/Files/images/1_veresnya/Новый рисунок.png