/Files/images/Вови.jpg

Безпека дітей під час війни

Безпека дітей під час війни є важливим питанням сьогодення. Життя в сучасних реаліях є дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його компонентом, як для дорослих, так і для дітей. Тому важливо проінформувати дітей про алгоритм під час воєнних дій, адже "Проінформована дитина - це озброєний військовий". Бережіть себе і перемога буде за нами!

ДОВІДНИК "У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ" wym-1663678362050

ФІЗИЧНА БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ВІЙНИ wym-1663678578043

Під час війни порушуються всі права дитини — на освіту, недоторканність, право бути з сім’єю, тож ЮНІСЕФ запускає сайт «Дитина не сама: Інструкція з турботи» -wym1665064568443, https://dity.msp.gov.ua/, де ми доноситимемо інформацію про те, як правильно у воєнних умовах підтримувати та захищати права дітей, що позбавлені батьківського піклування.

Тут ви знайдете інструкції з тимчасового влаштування дітей у сім’ї, практичні поради з питань адаптації дитини, а також контакти служб та органів для захисту дітей в Україні та за кордоном.

Журналісти, які висвітлюють чутливі теми, та психологи, які працюють з дітьми, також зможуть знайти корисну інформацію на нашому сайті.

Як діяти закладу освіти під час повітряної тривоги wym-1679494391229

/Files/images/як діяти.jpg

В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ ЧАТ-БОТ «ВОБИ2», ЯКИЙ В ІГРОВІЙ ФОРМІ ВЧИТЬ МАЛИХ І СТАРШИХ УКРАЇНЦІВ, ЯК ПРАВИЛЬНО ДІЯТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Матеріал подано у формі гри: бот надсилає запитання, а користувач має обрати правильну відповідь із запропонованих варіантів.
Завдяки проходженню всіх рівнів гри, діти здобудуть теоретичні знання щодо дій під час:
повітряної тривоги;
вуличних боїв, мінометного та артилерійського обстрілів;
руйнування приміщення у якому перебувають люди та в разі потрапляння під завали.

wym-1679495870101 "МІННА БЕЗПЕКА НЕ БЕЗ ПЕКА": ПОСІБНИК ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ

/Files/images/безпека.jpg