ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД UNICEF

Завдяки співпраці Координаційної ради волонтерів та Спілки волонтерів міста Харкова з Дитячим Фондом ООН (UNICEF) , який є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, більше 1,5 тисяч здобувачів освіти шкіл і дитячих садочків Холодногірського району сьогодні, 1травня 2023 року, отримали гуманітарну допомогу. Всім дітям від 5 до 14 років, які відносяться до самих уразливих соціальних категорій – сиротам, внутрішньо переміщеним, з особливими освітніми потребами, малозабезпеченим, та тим, хто опинився у складних життєвих обставинах - були передані уніфіковані комплекти сучасного одягу. Нинішні подарунки – це чергова суттєва допомога Міжнародної організації ЮНІСЕФ та волонтерських спільнот, які з самого початку війни опікуються проблемами малечі, зробивши це пріоритетом своєї діяльності.
Щиро дякуємо всім за турботу та підтримку наших дітей!