ЗУСТРІЧ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА ТЕРЕХОВА З БАТЬКАМИ УЧНІВ ТА ВИХОВАНЦІВ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ

Упродовж вересня-жовтня 2020 року перший віце-мер Ігор Олександрович Терехов проводить зустрічі з представниками батьківської громадськості закладів освіти районів міста.
06 жовтня на базі Харківської спеціалізованої школи № 87 відбувся діалог представників влади і батьківської спільноти Холодногірського району. Під час конструктивного спілкування обговорені напрями проведення ремонтних робіт у закладах освіти району. Актуальними були питання благоустрою району та врегулювання дорожнього руху поряд із закладами освіти для створення безпечних умов пересування дітей.

/Files/images/Алина.jpg Голова Ради закладу Даценко Аліна Олександрівна виступила з питанням облаштування відеоспостереження на території нашого закладу.