РІЗДВЯНИЙ КАЛЕНДАР

Перші згадки про Різдвяні календарі належать до першої половиниXIX століття. Розпочали цю традицію послідовники Лютеранської церкви в Німеччині, незабаром звичай розповсюдився на території німецькомовних країн (Австрія, частина Швейцарії). А вже з початкуXX століттямільйони дітей і дорослих по всій Європі незадовго до головного свята року щодня відкривають віконця улюбленого Різдвяного календаря.

Зараз календарі використовуються, аби відстежувати час, що залишився до найголовнішого і улюбленішого свята в році. Для когось це Новий рік, для когось— Різдво. Адресовані вони переважно дітям.

Наші малята з групи "Дивосвіт" також ведуть свій різдвяний календар. Сьогодні вони варили смачне і запашне какао. Фото В Галереї.