• НАШ САДОЧОК

/Files/images/IMG_1350.JPG

ВАС ВІТАЄ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ПЕРЛИНКА"

Наше педагогічне кредо :"Завжди рухатись вперед, бути на високому професійному рівні, сміливо налаштовуватись на роботу за вимогами сучасності"

На сьогодні в закладі працюють 6 груп: 1 група для для дітей раннього віку і 5 груп дл ядітей віком від 3-х до 5-ти років.

1 група має 12-ти годинний режим роботи (з 07:00 до 19:00)
1 група має 10,5 годинний режим роботи ( з 07:30 до 18:00)
4 групи працюють з 9-ти годинним режимом роботи (з 07:30 до 16:30).

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У СВОЇЙ РОБОТІ КЕРУЄТЬСЯ:
-Законом України "Про освіту";
- Законом України "Про дошкільну освіту";
- Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні;
- Положенням про дошкільні навчальні заклади;
- Власним статутом та іншими нормативними актами.

Протягом усього дня перебування в садочку, діти набувають знання про оточуючий світ і вчаться дружити!

В нашому закладі в центрі уваги діти!

Для повноцінного розвитку і комфорту дійтей створено гарні умови: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі і обладнання.

Забезпечення повноціннго фізичного і психічного здоров'я дітей є головним пріоритетом у роботі нашого колективу.

Дитячий садок - друга домівка для наших малят: тепла, затишна, безпечна. Ми, дорослі, приходимо сюди щоб подарувати дітям радість спілкування, стати їх друзями і партнерами в будь-яких справах, дати кожній дитині шанс розкритися і розвинути свої таланти!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!